בניית דפי נחיתה לעסק – איך להגדיל אחוזי ההמרה?

בניית דפי נחיתה לעסק – איך להגדיל אחוזי ההמרה?

בניית דף נחיתה להגדלת אחוזי המרה

אחת הטכניקות הפשוטות והותיקות ביותר ליצירת מכירות נוספות היא בניית דף נחיתה יעיל. למשוך את המבקרים לאתר שלכם הוא רק הצעד הראשון. אתם חייבים להפוך את אותם המבקרים ללקוחות וניתן לעשות זאת על ידי הקמת דפי נחיתה יעיל לקמפיין השיווקי.

מה זה דף נחיתה?

דפי נחיתה – הם עמודים עצמאים בתוך אתר האינטרנט שנוצר במיוחד עבור קמפיין שיווקי מסוים. זהו הדף בו המבקר או הלקוח “נוחת” בו או מגיע אליו על מנת לרכוש את המוצר או השירות שלכם. בטח כבר ראיתם דפי נחיתה בעבר, שבדרך כלל מורכבים מהצגת מוצר או שירות ולאחר מכן, קריאה לפעולה (CTA) שמעודדת אתכם לבצע את הרכישה באותו רגע. 

בעיקרון, מה שזה אומר שאתם מעלים את אחוז האנשים המבקרים בדף הנחיתה שלכם כדי לבצע רכישה. ככל שהאחוזים גבוהים יותר, כך אתם מוכרים יותר. זו הסיבה שכל כך הרבה עסקים עדיין משתמשים בעמודי הנחיתה, 20 שנה אחרי שהם הומצאו לראשונה. בניית דף נחיתה לעסק יכול באמת להשיק קמפיין שיווקי וליצור יותר לקוחות.

אין לבלבל את דף הנחיתה עם דף הבית של האתר שלכם. דף הבית מזמין את המבקר לבקר באתר שלכם בעוד דף הנחיתה נועד למכור למבקר מוצר או שירות יחיד. דפי הנחיתה מצליחים מאוד כי הם מעודדים את מבקרים לבצע רכישה מה שמגדיל את אחוזי ההמרה של המכירות שלכם.

מה הופך דף נחיתה ליעיל עבור קמפיין שיווקי?

ישנם כמה כללים ועקרונות שאתם צריכים לזכור בעת יצירת עיצוב דף נחיתה יעיל, החל במהי מטרת הדף עצמו.

  • מטרה ברורה – ביצירת דף נחיתה, אתם צריכים לקבוע בראש מטרה ברורה המביאה את המבקר לנקודה של רכישת המוצר או השירות שלכם. בדרך כלל זה אומר לכתוב תסריט שכולל נקודות שהן הכרחיות למכירה וקלות להבנה. ללא מטרה ברורה, להגיע למבנה דפי נחיתה אפקטיבי יכול להפוך את המטלה לדי קשה.
  • קופי מתומצת – טעות אחת נפוצה שמעצבים רבים עושים היא שהם מסתבכים עם נושאים שוליים או שלוקח להם יותר מדי זמן כדי להגיע לנקודה. דף נחיתה ברור ותמציתי צריך להוביל לנקודה של קריאה לפעולה באופן ישיר ולא לבזבז את הזמן של המבקר. זה אומר להתחיל עם מה שחשוב ולהוביל עד לקריה לפעולה די מהר. את הפרטים הנוספים והמורחבים אתם יכולים לשמור בשביל המידע שמופיע או יופיע באתר שלכם.
  • קריאה יעילה לפעולה – קריאה לפעולה ללא ספק הינה החלק החשוב ביותר של דף הנחיתה שלכם עבור קמפיין השיווק. וזה מסיבה שאתם מבקשים מהמבקר לבצע רכישה שזה הצעד האחרון במכירת מוצר או שירות. קריאה טובה לפעולה יכולה להעלות משמעותית את אחוזי המכירות שלכם גם כאשר יצרתם עיצוב או מבנה טוב שהוביל אותם עד לרגע זה.

היעילות של עיצוב דף הנחיתה שלכם היא ההבדל בין למכור קצת ולמכור הרבה, אז תוודאו שאתם בונים את את הדף עם העיצוב הטוב ביותר עבורכם.

לפרטים או ייעוץ התקשרו עכשיו - 09-374-0160

או

נגישות
Telegram
Messenger
WhatsApp
Phone
Messenger